Klimatizace ACP-12CH35AERI PRO R32
Pokročilý řídicí systém automaticky přizpůsobuje provoz klimatizace zvyklostem uživatelů a poskytuje vysoce přesnou regulaci teploty s odchylkami pouze ±0,5 °C. To zajišťuje stabilní nastavenou teplotu a zároveň snižuje spotřebu energie a zvyšuje celkový komfort.
| Kapacita - výkon chlazení (W) | 3517 (1377~4044) |
| Kapacita - výkon topení (W) | 3810 (1067~4074) |
| Chladící kapalina | R32 ( 550g.) |
| Třída energetické účinnosti - chlazení | A+++ |
| Třída energetické účinnosti - topení | A++/A+++ |
| Energetická účinnost - SEER | 8,5 |
| Energetická účinnost - SCOP | 6,0 |
| Předpokládané zatížení při topení (W) P design | 2600 |
| Příkon - chlazení (W) | 1035 (130~1550) |
| Příkon - topení (W) | 975 (160~1400) |
| Průtok vzduchu (≤ m³/h) | 600 |
| Kapacita odvlhčování (L/h) | 1,2 |
| Hlučnost (hladina akustického tlaku) - Vnitřní jednotka (≤ dB (A)) | 20≤39 |
| Hlučnost (hladina akustického tlaku) - Venkovní jednotka (≤ dB (A)) | 55 |
| Maximální hlučnost - Vnitřní jednotka (≤ dB) | 56 |
| Maximální hlučnost - Venkovní jednotka (≤ dB) | 62 |
| Průměr potrubí kapalné fáze | 1/4 |
| Průměr potrubí plynné fáze | 3/8 |
| Napájení - venkovní jednotka OU (mm²) | 3 x 1,5 |
| Propojovací kabel - 220-240V / 1 / 50Hz (mm²) | 5 x 1,5 |
| Maximální délka potrubí (m) | 25 |
| Maximální výškový rozdíl (m) | 10 |
| Přednaplněná délka potrubí (m) | 5 |
| Doplňování plynu (g/m) | 12 |
| Rozteč konzoly jednotky (mm) | 452 |
| Pracovní rozsah teplot | -25°C≤T≤50°C |
| Pracovní rozsah teplot - chlazení | -15°C≤T≤50°C |
| Pracovní rozsah teplot - topení | -25°C≤T≤24°C |
| Rozměry - Vnitřní jednotka (mm) | 813 x 201 x 289 |
| Rozměry - Venkovní jednotka (mm) | 765 x 303 x 555 |
| Hmotnost - Vnitřní jednotka (kg) | 8,0 |
| Hmotnost - Venkovní jednotka (kg) | 23,1 |
| Návod k použití |