Klimatizace ACP-24CH70AEQI PRO R32
Pokročilý řídicí systém automaticky přizpůsobuje provoz klimatizace zvyklostem uživatelů a poskytuje vysoce přesnou regulaci teploty s odchylkami pouze ±0,5 °C. To zajišťuje stabilní nastavenou teplotu a zároveň snižuje spotřebu energie a zvyšuje celkový komfort.
| Kapacita - výkon chlazení (W) | 7034 (1993~7796) |
| Kapacita - výkon topení (W) | 7327 (1612~7796) |
| Chladící kapalina | R32 (1420g.) |
| Třída energetické účinnosti - chlazení | A++ |
| Třída energetické účinnosti - topení | A+/A+++ |
| Energetická účinnost - SEER | 6,5 |
| Energetická účinnost - SCOP | 5,1 |
| Předpokládané zatížení při topení (W) P design | 4800 |
| Příkon - chlazení (W) | 2600 (420~3900) |
| Příkon - topení (W) | 2150 (300~2500) |
| Průtok vzduchu (≤ m³/h) | 1050 |
| Kapacita odvlhčování (L/h) | 2,9 |
| Hlučnost (hladina akustického tlaku) - Vnitřní jednotka (≤ dB (A)) | 20≤45 |
| Hlučnost (hladina akustického tlaku) - Venkovní jednotka (≤ dB (A)) | 60 |
| Maximální hlučnost - Vnitřní jednotka (≤ dB) | 59 |
| Maximální hlučnost - Venkovní jednotka (≤ dB) | 68 |
| Průměr potrubí kapalné fáze | 1/4 |
| Průměr potrubí plynné fáze | 1/2 |
| Napájení - venkovní jednotka OU (mm²) | 3 x 2,5 |
| Propojovací kabel - 220-240V / 1 / 50Hz (mm²) | 5 x 2,5 |
| Maximální délka potrubí (m) | 50 |
| Maximální výškový rozdíl (m) | 25 |
| Přednaplněná délka potrubí (m) | 5 |
| Doplňování plynu (g/m) | 12 |
| Rozteč konzoly jednotky (mm) | 663 |
| Pracovní rozsah teplot | -20°C≤T≤50°C |
| Pracovní rozsah teplot - chlazení | -15°C≤T≤50°C |
| Pracovní rozsah teplot - topení | -20°C≤T≤24°C |
| Rozměry - Vnitřní jednotka (mm) | 1055 x 231 x 330 |
| Rozměry - Venkovní jednotka (mm) | 890 x 342 x 673 |
| Hmotnost - Vnitřní jednotka (kg) | 12,4 |
| Hmotnost - Venkovní jednotka (kg) | 38,3 |
| Návod k použití |