Klimatizace ACP-12CH35AEQI PRO R32
Pokročilý řídicí systém automaticky přizpůsobuje provoz klimatizace zvyklostem uživatelů a poskytuje vysoce přesnou regulaci teploty s odchylkami pouze ±0,5 °C. To zajišťuje stabilní nastavenou teplotu a zároveň snižuje spotřebu energie a zvyšuje celkový komfort.
| Kapacita - výkon chlazení (W) | 3517 (1114~3810) |
| Kapacita - výkon topení (W) | 3810 (1084~4044) |
| Chladící kapalina | R32 ( 550g.) |
| Třída energetické účinnosti - chlazení | A++ |
| Třída energetické účinnosti - topení | A+/A+++ |
| Energetická účinnost - SEER | 6,5 |
| Energetická účinnost - SCOP | 5,2 |
| Předpokládané zatížení při topení (W) P design | 2800 |
| Příkon - chlazení (W) | 1350 (80~1500) |
| Příkon - topení (W) | 1190 (170~1350) |
| Průtok vzduchu (≤ m³/h) | 590 |
| Kapacita odvlhčování (L/h) | 1,2 |
| Hlučnost (hladina akustického tlaku) - Vnitřní jednotka (≤ dB (A)) | 20≤39 |
| Hlučnost (hladina akustického tlaku) - Venkovní jednotka (≤ dB (A)) | 56 |
| Maximální hlučnost - Vnitřní jednotka (≤ dB) | 56 |
| Maximální hlučnost - Venkovní jednotka (≤ dB) | 63 |
| Průměr potrubí kapalné fáze | 1/4 |
| Průměr potrubí plynné fáze | 3/8 |
| Napájení - venkovní jednotka OU (mm²) | 3 x 1,5 |
| Propojovací kabel - 220-240V / 1 / 50Hz (mm²) | 5 x 1,5 |
| Maximální délka potrubí (m) | 25 |
| Maximální výškový rozdíl (m) | 10 |
| Přednaplněná délka potrubí (m) | 5 |
| Doplňování plynu (g/m) | 12 |
| Rozteč konzoly jednotky (mm) | 452 |
| Pracovní rozsah teplot | -20°C≤T≤50°C |
| Pracovní rozsah teplot - chlazení | -15°C≤T≤50°C |
| Pracovní rozsah teplot - topení | -20°C≤T≤24°C |
| Rozměry - Vnitřní jednotka (mm) | 813 x 201 x 289 |
| Rozměry - Venkovní jednotka (mm) | 720 x 270 x 495 |
| Hmotnost - Vnitřní jednotka (kg) | 7,4 |
| Hmotnost - Venkovní jednotka (kg) | 20,4 |
| Návod k použití |